T3 Girişim Merkezi Fikirlerle Buluşuyor


1001 teknoloji girişimini destekleme hedefiyle yola çıkan T3GM yüksek teknoloji milli girişimlere kapılarını açıyor. Girişim programlarına hemen başvur, iş fikrini hayata geçir, geliştir ve büyüt. Teknolojiyle değer kat.

Başlat, Geliştir, Büyüt

T3 Girişim Merkezi olarak her aşamadaki teknoloji girişimlerini kapsayacak şekilde kurgulanmış, yerli teknoloji girişimlerinin doğmasına, büyümesine ve dünya pazarına açılmasına yardımcı olacak 3 destek programımıza tüm girişimcileri davet ediyoruz.

1

Ön Kuluçka Programı

“Bir fikrim var ve onu gerçekleştirmek istiyorum” diyenler için...
Teknoloji girişimi fikri olan ancak henüz hayata geçirmemiş girişimcilere yönelik olan bu programda girişimciler T3 Girişim Merkezi tarafından sunulacak eğitim, danışmanlık ve alt yapı desteklerinden faydalanabilecek, program sonunda iş planı hazır, potansiyel müşterileri belirlenmiş, iş senaryoları doğrulanmış bir şekilde firma kurma aşamasına geçeceklerdir.

2

Kuluçka Programı

“Fikirlerimin protitip aşamasına geçmesi için her şey hazır” diyenler için...
Ön kuluçka programını tamamlayan ya da erken aşama teknoloji girişimlerine yönelik olan bu programda girişimler T3 Girişim Merkezi tarafından sunulacak danışmanlık, ofis alanı ve bağlantılardan yararlanarak iş modelini sürdürülebilir hale getirecektir.

3

Hızlandırma Programı

“Ürünüm hazır, müşterim var ve işimi büyütmek istiyorum” diyenler için…
Yatırım yapılabilir, erken-ileri aşama teknoloji girişimlerine yönelik olan bu programda girişimciler T3 Girişim Merkezi tarafından yatırımcılara ve yatırım ağlarına, potansiyel müşteri olabilecek kurum ve firmalara erişim noktasında desteklerden ve ofis alanı, danışmanlık gibi desteklerden faydalanarak pazara girme süreçlerini hızlandıracaklardır.

Sağladığımız Destekler


Girişimcilerin sürdürülebilir bir iş kurmalarını sağlamak için gerekli alt yapı desteklerinin yanında, onlara bu zorlu yolun engellerini aşmalarında yardımcı olacak, yön gösterecek bir ortamı da sunuyoruz.

Ofis Alanı

Üsküdar Bilim Merkezi içinde yer alan 1850m2 büyüklüğündeki merkezimizde hem kapalı hem ortak çalışma alanlarını ve Deneyap Teknoloji Atölyesi’ni kullanım desteği sunuyoruz.

Uzman Desteği

Finans, hukuk, pazarlama gibi konularda uzman profesyonellerle işinizi en başından doğru kurgulamanıza yardımcı oluyoruz.

Teknik Danışmanlık

Üzerinde çalıştığınız teknoloji alanında sizleri o konunun sadece ülkemizdeki değil, dünyada önde gelen uzmanları ile bir araya getiriyor, bilgi aktarımı sağlıyoruz.

Ustalar

Her biri kendi alanında uzman gönüllü iş adamı, girişimci ve profesyonellerden oluşan “Ustalar” ile girişimcileri eşleştirerek düzenli bir usta-çırak ilişkisi oluşturuyor, girişimcilere rehberlik etmelerini sağlıyoruz.

Odak Teknoloji Kümeleri

Odaklandığımız teknolojilere yönelik sektörde yer alan orta ve büyük ölçekli firmaların katılımıyla oluşturacağımız kümeler sayesinde girişimlere sektör görüşü, büyük firmalarla pilot uygulama yapma imkanı, olası satış ve yatırım görüşmeleri planlama gibi destekler sunuyoruz.

Eğitim

Ön kuluçka programındaki girişimcilere temel girişimcilik eğitimleri sunarken, daha ileri aşamadaki girişimlere de ihtiyaçlarına özel eğitim, seminer ve buluşmalar düzenliyoruz.

Süreçler


Başvuru

T3 Girişim Merkezi programlarına internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Ön Değerlendirme

Tüm başvurular ilgili teknoloji alanında uzman kişiler, kamu ve özel sektör temsilcileri ve yatırımcıları içeren bir kurul tarafından değerlendirilerek kısa liste girişimleri belirlenecektir.

Sunum

Kısa liste girişimleri iş fikirlerini sunmak için davet edilecektir.

Program Dönemi

Sunumlar sonrasında programa seçilecek ön kuluçka, kuluçka ve hızlandırma programı girişimleri için zorlu maraton başlayacak!