T3 Girişim Merkezi Girişimlerle Buluşuyor


1001 teknoloji girişimini destekleme hedefiyle yola çıkan T3GM yüksek teknoloji milli girişimlere kapılarını açıyor. Girişim programına hemen başvur, işini geliştir ve büyüt. Teknolojiyle değer kat.

Başlat, Geliştir, Büyüt

T3 Girişim Merkezi olarak teknoloji girişimlerini kapsayacak şekilde kurgulanmış, yerli teknoloji girişimlerinin doğmasına, büyümesine ve dünya pazarına açılmasına yardımcı olacak destek programlarımıza tüm girişimcileri davet ediyoruz. En az çalışan prototip aşamasındaki girişimleri desteklediğimiz altı aylık hızlandırma programımızın yanı sıra fikir aşamasındaki girişimci adaylarına ise online ön kuluçka platformu hazırlığı içerisindeyiz. Ülkemizdeki tüm girişimci adayları için bir altyapı oluşturmayı hedefliyoruz.

1

Hızlandırma Programı

Altı aylık hızlandırma programımızda en az çalışan prototip aşamasındaki erken aşama teknoloji girişimlerini destekliyoruz. Hızlandırma programımıza seçilen girişimler; 100 bin TL’ye kadar yatırım imkanı, ofis alanı, ihtiyaçları özelindeki eğitimler ve teknik uzmanlar ile destekleneceklerdir. Gelen başvurular arasından seçilen girişimlerin ürünlerini pazara çıkarma süreçlerini ve pazar penetrasyonlarını hızlandırmayı hedefliyoruz.

Sağladığımız Destekler


Ofis Alanı

Üsküdar Bilim Merkezi’nde bulanan 1850 m2’lik girişim merkezimizde, girişimlere hem açık hem kapalı ofis imkanı sağlıyoruz.

Teknik Uzman Desteği

Finans, hukuk, teknoloji alanında konularının uzmanları ile merkezimizde gerçekleştirecekleri ofis saatlerinde sizleri bir araya getiriyoruz.

Ustalar

Her biri kendi alanında uzman gönüllü iş adamı, girişimci ve profesyonellerden oluşan “Ustalar” ile girişimcileri eşleştirerek düzenli bir usta-çırak ilişkisi oluşturuyor, girişimcilere rehberlik etmelerini sağlıyoruz.

Odak Teknoloji Kümeleri

Odak teknoloji alanlarında yer alan orta ve büyük ölçekli firmaların katılımıyla oluşturacağımız teknoloji kümeleri sayesinde girişimlere sektör görüşü, pilot uygulama yapma imkanı, olası satış ve yatırım görüşmeleri planlama gibi destekler sağlıyoruz.

Eğitim

Seçilen girişimlere ihtiyaçlarına özel eğitim, seminer ve buluşmalar düzenliyoruz.

Girişim Atölyesi

Seçilen girişimlere merkezimizde bulunan prototipleme atölyesinde ürünlerini geliştirme imkanı sağlıyoruz.

Yatırım

Seçilen girişimlere 100 bin TL’ye kadar yatırım sağlıyoruz.

Süreçler